444 5 359

 Haberler

Fly Kargo Taşımacılık, Dağıtım ve Lojistik Hizmetleri

"Alışkanlıkları Değiştiriyoruz

" Kargo Dünyasından Haberler 


JD'den, karantina altındaki Şanghay'a yardım için 100 otonom teslimat aracı
JD'den, Karantina Altındaki Şanghay'a Yardım için 100 Otonom Teslimat Aracı

Çin e-ticaret pazarı JD.com, KKD'nin son mil teslimatı ve çeşitli müşteri siparişleri için kullanılmak üzere Şanghay'a 100'den fazla otonom teslimat aracı gönderdi.

Tüm Şanghay şehri, Çin'in en son 'Sıfır-Covid' stratejisinin bir parçası olarak 5 Nisan'dan bu yana sıkı bir şekilde kapatılmış durumda

JD, karantina altındaki Şanghay sakinlerine yardım etmek için 100 otonom teslimat aracını kullanıma sundu. Araçlar 200 kg'a kadar mal taşıyabiliyor ve tek şarjla 100 km gidebiliyor, bu da mobil kabin hastanelerine ve karantina altındaki topluluklara çok ihtiyaç duyulan malzemeleri sağlıyor.

Geliştirilen BU robotlar, yaklaşık 50 kapalı dağıtım robotu, mobil kabin hastanelerinde yemek ve nükleik asit testi örneklerinin teslimatını desteklemek için Şanghay'a taşınacak. Yapay zeka teknolojisi ve çoklu sensörler sayesinde robotlar engelleri tanıyabilir ve önleyebilir, rotalarını otomatik olarak planlayabilir ve insan etkileşimi olmadan halka açık yollarda sürebilir. Ayrıca uzaktan izlenebilir ve kontrol edilebilirler

JD daha önce Şanghay sakinlerine pirinç, un ve yemeklik yağ da dahil olmak üzere 16 milyon günlük ihtiyaç maddesi sağlayacağını açıklamıştı. Ek olarak, yerel tedarik zincirlerini desteklemek için 2.000'den fazla JD kuryesi Şanghay'a gitti.

Kaynak: credit: JD.com - 14.04.2022

JD'den, Karantina Altındaki Şanghay'a Yardım için 100 Otonom Teslimat Aracı

JD'den, Karantina Altındaki Şanghay'a  
Yardım için 100 Otonom Teslimat Aracı 

Audi E-Tron Yılın Performans Otomobili Seçildi

Audi E-Tron Yılın  
Performans Otomobili Seçildi  

Hyundai IONIQ 5 Dünyada Yılın Otomobili Seçildi

Hyundai IONIQ 5 Dünyada  
Yılın Otomobili Seçildi 

Elektrikli Ford Transit için tarih verildi

Elektrikli Ford Transit  
için tarih verildi