444 5 359

FlyKargo

 Hizmetler / Kargo

Fly Kargo Taşımacılık, Dağıtım ve Lojistik Hizmetleri

"

"Alışkanlıkları Değiştiriyoruz  Kargo (Standart) 

Kargo
Kargo Hizmetleri ve Dağıtım Ağımız

Kargo Hizmetlerimiz, Ankara Bölgesinde Adresten Alım ve Adrese Teslim operasyonlarını kendi filoso ile yapmaya başlayan Fly Kargo, Diğer illerde ise Dağıtım Ağımız ile kargo taşımacılığı operasyonlarına başlamıştır.

2021 Yılında Kargo Dağıtım Faaliyetlerine başlayan FlyKargo, ilk olarak Ankara Dağıtım ve Operasyon Merkezini kurmuştur.

Büyükşehirlerdeki Dağıtım ve Taşımacılık yatırımları ile operasyon ağını genişletecek olan FlyKargo, Ülkemizdeki 81 ile Hizmet götürmeyi hedeflemektedir.

FlyKargo,

Müşteri memnuniyetinin, Mutlu personel ve kaliteli hizmet ile gerçekleşeceğinden hareketle, kaliteli personel seçiminden başlayarak, Sürekli eğitimler ile bu kaliteyi üst düzeyde tutmayı, hizmet kalitemizi güler yüzlü hizmet ile müşterilerimize sunmayı amaçlar.

Dağıtım hizmetlerimizden yönetim kadrolarımıza kadar, kariyer gelişimini şirket hedefleri ile örtüştürerek, kendini sürekli geliştiren, Ülke ve Global anlamda gelişimi hedefleyen personeller ile yola çıkmayı arzulamaktayız.

Kariyer politikalarımızı sadece Merkez ve Acentalarımız içerisinde değil, Bayilik, Dağıtımcı ve Taşımacılık sistemlerimizde de sürdürmeye önem veriyoruz.

Çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını ve en iyi imkanlarla sunarken, Moral Motivasyonunu üst düzeyde tutmak İK politikamızın en önemli parçasını oluşturur.

Mobil Uygulama