444 5 359

 Hizmetler / Ücretlendirme

Fly Kargo Taşımacılık, Dağıtım ve Lojistik Hizmetleri

"

"Alışkanlıkları Değiştiriyoruz Ücretlendirme 
Kargo

E Ticaret Yapan Esnaflarımızın iş hacimlerine ters orantılı kargo ücretleri Müşterilerimizin Kârlılık oranlarını düşürmektedir. Satış Temsilcilerinizle yaptığınız görüşmede size en uygun Kargo gönderi fiyatı oluşturulur ve Kargo maliyetiniz en aza indirilirken Kârlılık oranınız yükseltilir.

Kurumsal Müşterilerimizin günlük, haftalık, aylık gönderi ortalamalarına ve ürün cinsi ve niteliklerine göre birim fiyatları belirlenir.

Satış SİZDEN, Dağıtım Bizden !

81 İldeki yaygın dağıtım ağımız ile müşterilerinize ürünleri en hızlı şekilde teslim edilir.

Şehirçi Kargo Ücretleri ne kadar?

Alım saatleri öğlene kadar olan gönderilerde Aynı gün, teslimat raporları tutularak değerlendirilir ve teslimatı yapılır. Kurumsal gönderilerde günlük, haftalık, aylık gönderi ortalamalarına ve ürün cinsi, niteliklerine göre birim fiyatları belirlenir.

Yurtiçi Kargo Ücretleri ne kadar?

Kurumsal Müşterilerimizin günlük, haftalık, aylık gönderi ortalamalarına ve ürün cinsi niteliklerine ve çıkış-varış mesafesine göre birim fiyatları belirlenir. Yurtdışı Desi Hesabı = En x Boy x Yükseklik / 5000, Oranıyla yurtdışı gönderinin desi karşılığı hesaplanır

Yurtdışı Kargo Ücretleri ne kadar?

Taşımanın Hangi yolla (Kara, Hava, Deniz) yapılacağına bağlı olarak ve Türüne göre {Dosya, Paket, Çuval, Koli, Palet (Konteyner ayrıca hesaplanır)} ve Uluslararası Navlun bedelleri dikkate alınarak çıkış-varış ülkereleri göre ve yurtdışı desi bedeli hesaplanarak fiyatlar belirlenir.

Kg Kargo Ücreti ne kadar?

Gönderi Ücreti, Gönderinin ağırlığı ve varış adresine göre belirlenir. Gönderi ağırlığı tek bir pakette 100Kg üzeri olduğunda ağır gönderi ücreti hesaplanır.

Desi Kargo Ücreti ne kadar?

Desi Hesabı = En x Boy x Yükseklik / 3000, Oranıyla gönderinin desi karşılığı hesaplanır

Kurumsal Kargo Ücreti Ne Kadar?

Gönderinizin Desi Bedeli ile birlikte, Günlük, haftalık, aylık gönderi ortalamaları hesaplanarak birim fiyat belirlenir

En Ucuz Kargo Ücreti ne kadar?

En Ucuz Kargo ücreti, Dosya Gönderisi yani Desi ölçüsü (0-1) Aralığındaki zarf gönderileri için geçerlidir.

Desi Ücreti ne kadar?

Gönderinizin ortalama Desi karşılığı ile beraber, günlük, haftalık, aylık gönderi ortalamalarına göre fiyat teklifi sunulur.

Desi Ölçüsü Nasıl Hesaplanır?

Desi Hesabı = En x Boy x Yükseklik / 3000, Oranıyla gönderinin desi karşılığı hesaplanır

Kargo Fiyatları ne kadar?

Müşterilerimizin günlük, haftalık, aylık gönderi ortalamalarına ve desi (Ağırlık/Hacim) ağırlığına göre göre birim fiyatlar belirlenir.

Mobil Uygulama