444 5 359

Fly Kargo Taşımacılık, Dağıtım ve Lojistik Hizmetleri

"Alışkanlıkları Değiştiriyoruz

"
Fly Kargo Bayisi Olmak İstermisiniz?

Bayimiz Olun?

Bizimle çalışmak ve Fly Kargo Bayisi olmak istiyorsanız, işte fırsat!

Detaylı Bilgi
Fly Kargo Dağıtımcımız Olmak İstermisiniz?

Dağıtımcı Olun?

Aracınız varsa ve Kargo Sektöründe çalışmayı istiyorsanız, işte fırsat!

Detaylı Bilgi
Fly Kargo Kariyer Fırsatları

Kariyer Fırsatları

Fly Kargo'da iş olanaklarını takip etmek için hemen iletişime geçiniz..

Detaylı Bilgi

Kurye Talep Formu

Kurye Çağır
Kargo Takip Numaranız

Sorgula

Kargo Ücreti Hesapla

Sorgula
Bulunduğunuz Bölge

Sorgula

Fly Kargo Taşımacılık, Dağıtım ve Lojistik HizmetleriFly Kargo, 2021 yılında Türeli Grup iştiraki olarak Ankara'da kurulmuştur. Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak Hızlı, Hesaplı ve Sağlıklı Dağıtım yapmayı hedefleyen Fly Kargo, Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektöre giriş yapmıştır.

Ankara bölgesinde Operasyonlarına başlayan Fly Kargo, süreç içerisinde Dağıtım ağını tüm Türkiye'ye yayarak hizmet ağını genişletmiştir. Yakında Adresten Alım Hizmetini tüm ülkeye yaymayı hedeflemektedir.

Genişleyen E-Ticaret potansiyeli ile beraber artan gönderici ve alıcı talepleri, gelişen teknoloji ile paralel olarak karşılanmakta, Güleryüzlü ekibimiz ve Araç Parkımızdaki hizmete hazır araçlarımız ile Müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmayı hedeflemekte.

E-Ticaret kargolarında önem kazanan "Aynı Gün Teslimat" hizmeti, şehiriçi gönderimlerinde ve Alım saatleri öğlene kadar olan gönderilerde gerçekleştirebilmekteyiz.

Bireysel ve Kurumsal Müşterilerimize en uygun gönderi fiyatlarını sunarken, Kurumsal müşterilerilerimize gönderi cinsi, günlük, haftalık ve aylık gönderi yoğunluğuna göre özel fiyat teklifleri sunabilmekteyiz.

Başlatmış olduğumuz, "Girişimci Kurye iş ortaklığı" modeli ile Araçlı Kuryelerimizi Dağıtım ağımıza dahil ediyoruz.

Kaliteli hizmetin, mutlu personel ile gerçekleşeceğinden hareketle çalışanlarımıza en uygun çalışma koşullarını sağlamayı ve Sürekli eğitimlerle bunu desteklemeyi görev biliriz.

Fly KargoFlyKargo Yeni Araçlarını Filosuna Dahil Etti

Fly Haber: FlyKargo Yeni Araçlarını Filosuna Dahil Etti

Kuruluşundan itibaren araç parkını yeni ve bakımlı araçlarla genişleten Fly Kargo, Filosuna Kattığı yeni araçlarlarla Dağıtım ağını güçlendirdirmeye devam ediyor.

Hızlı, güvenli ve sorunsuz dağıtımın günden güne önem kazandığı Kargo Taşımacılığında, Hizmet alanlarını yaptığı yatırımlarla sürekli genişleten Fly Kargo, Filosuna yeni araçlar ekledi.

Son alınan 6 Fiat Doblo, 2 Fiat Aegea, 1 Dukato yapılan anlaşmalarla hizmet yarışındaki yerini aldı. Sağlıklı ve hızlı dağıtımın Kargo sektöründe çok değerli olduğuna değinen Fly Kargo Ceo'su Metin Türeli, Hizmet kalitesindeki sürdürülebilirlik için araçlarımızı sürekli bakımlı ve sağlıklı tutmak çok önemli. Bunun için, yapılan yeni alımlarla filomuzu diri tutuyoruz. Dağıtım ağınının günden güne genişlediğini belirten Metin Türeli, "Araç filomuza yaptığımız yatırımları sürdüreceğiz" dedi.

Kaynak: FlyKargo Haber - 10.08.2022

Rusya'dan Yeni Hamle: Tüm Yollar Karayolu Taşımacılığına Kapatıldı

Rusya'dan Yeni Hamle: Tüm Yollar  
Karayolu Taşımacılığına Kapatıldı  

Taşımacılık 'Uluslararası Hizmet Ticareti' İstatistiklerinde zirvede

Taşımacılık 'Uluslararası Hizmet  
Ticareti' İstatistiklerinde zirvede  

Logistech Fuarı 29 Eylülde İzmir'de Gerçekleşecek

Logistech Fuarı  
29 Eylülde İzmir'de Gerçekleşecek  

Lojistikteki Yabancı Yatırımları ivme kazandı

Lojistikteki Yabancı  
Yatırımları ivme kazandı